Сольовий бак BTS-100 у зборі
Доставка
Оплата
Характеристики
Опис
Сольовий бак BTS-100 - бак для приготування сольового розчину. Призначений для розчинення таблетованої солі що використовується в процесі регенераціі систем пом'якшення і очищення води.
Сольовий бак BTS-100 - бак для приготування сольового розчину. Призначений для розчинення таблетованої солі що використовується в процесі регенераціі систем пом'якшення і очищення води.
Габаритні розміри (Д/Ш/В) | 382 х 382 х 880, мм |
Об'єм | 100 л |
Матеріал | Пластик |
Колір | Сірий |
Форма | Квадратна |
Сольовий розчин використовується в процессі регенерації, для відновлення фільтруючого завантаження в системах пом'якшення води та комплексних рішеннях для очищення води.
На дно сольового бака встановлюється фальш дно, яке спирається на закріплені до нього стакани. Фальш дно поділяє бак на дві частини: під ним знаходиться готовий концентрований сольовий розчин і туди не потрапляє таблетована сіль. Залежно від обсягу системи очищення води застосовується відповідний розмір сольового бака (чим більше розмір системи - тим більший розмір бака використовується, і, тим більше у нього обсяг простору під фальш дном для сольового розчину.
Сольова шахта з поплавковою системою (солезаборним клапаном) вставляється в відповідний отвір в фальш дні і кріпиться хомутом (який йде в комплекті) до стінки сольового бака.Поплавкова система регулює рівень води під час наповнення бака. Поплавок в поплавковій системі може регулюватися вгору і вниз визначаючи кількість необхідної води в сольовому баку в залежності від об'єма системи очищення води. Так само, під час процесу регенерації при всмоктуванні сольового розчину кульовий клапан внизу поплавкової системи падає з падінням рівня сольового розчину.
На стінці сольового бака на потрібному рівні робиться отвір для підключення сольовий лінії (трубки йде від клапана управління системою очищення, та з'єднується з солезаборним клапаном через фітінг).
Налаштування сольового бака залежить від правильного налаштування часу заповнення бака в настройках клапана керування і правильному виставленні рівня поплавка на поплавковій системі. Для цього необхідно знати обсяг фільтруючого матеріалу в системі очищення. На регенерацію одного літра іонообмінної смоли потрібно 120 грам солі. Межа розчинності солі в холодній воді 300 грам на 1 літр води.
Кількість солі для регенерації (кг) = кількість смоли (літрів) х 120 (гр).
Кількість води в сольовому баку (л) = необхідна кількість солі для регенерації (гр.) / 300 (гр.)
В налаштуваннях клапана встановлюється час, достатній для набору необхідного обсягу води над фальш дном. Далі засипається в бак сіль до тих пір, поки рівень води не зрівняється з рівнем солі - це рівень установки поплавка сольової системи.
При першому запуску з фільтра вода надходить в сольовий бак (іноді воду в бак можна залити вручну). Далі в бак завантажується сіль і через 2-3 години сольовий розчин буде готовий до застосування. Під час промивання за сольовий лінії з бака в систему буде надходити сольовий розчин. В кінці промивання клапан управління сам наллє необхідну кількість води для приготування сольового розчину на наступний раз.
Великий обсяг солі в баку з поодинокими процесами промивання може викликати ефект "злежування", в результаті якого система очищення води не може приготувати собі правильний сольовий розчин, тому що вода насилу буде проходити через шар злежаної солі.
Необхідно використовувати тільки пресовану таблетовану сіль, для того що б уникнути засмічення грануламу що не розчинилися механізмів, що може привести до виходу з ладу всього фільтра.